Otoczmy Troską Życie

Galeria

Festyn 2019

Na zakończenie wakacji nasze Centrum Pomocy „Otoczmy troską życie” im. Karola Wojtyły zorganizowało Festyn Rodzinny. W tym roku impreza odbyła się w sobotę 31 sierpnia, pod stałym tytułem „…trzeba wyobraźni miłości”. Odbiorcami były głównie dzieci i ich rodzice.

Festyn 2016

Na zakończenie wakacji nasze Centrum Pomocy „ Otoczmy troską życie” im. Karola Wojtyły corocznie od 4 lat organizuje Festyn Rodzinny. W tym roku impreza odbyła się w sobotę 26 sierpnia, pod stałym tytułem „…trzeba wyobraźni miłości”. Odbiorcami były głównie dzieci i ich rodzice.

Wizyta św. Mikołaja

We wtorek 6 grudnia 2011 z okazji wspomnienia św. Mikołaja Biskupa, zorganizowaliśmy „Mikołaja” dla naszych dzieci. Przygotowaliśmy ponad 60 paczek. W I niedzielę Adwentu zbieraliśmy ofiary na ten cel przy kościele Wniebowstąpienia Pańskiego i kaplicy w Brzezinach. Zebraliśmy 1952,00 zł. Ponadto wiele osób podarowało słodycze i zabawki.

Teatr Lalki i Aktora

2 października 2011 r. wybraliśmy się na „wspólne pielgrzymowanie” z dziadkami i wnukami do Lublina. Ta grupa nie posiadała intencji, nie wszyscy rozumieli także na czym polegał sens naszego przedsięwzięcia.
W autokarze pełen wachlarz ludzkich sylwetek od 3 do 68 lat. Podróż rozpoczęliśmy od modlitwy „Pod twoją obronę”. Po około 40 min. byliśmy już w Teatrze Lalki i Aktora im. Hansa Chrystiana Andersena .A tam na wszystkich czekał „Tymoteusz wśród ptaków”.